Cennik Kancelarii Podatkowo-Księgowej Biernackich

Każdego dnia zadajesz sobie to samo pytanie: „Ile kosztuje dobra księgowa w Warszawie”?. Cennik biura księgowego w Warszawie jest uzależniony od stopnia skomplikowania porady prawnej, ilości dokumentów księgowych i ich zakresu, specyfiki danego zagadnienia. Nasze ceny usług księgowych w Warszawie są dopasowane do potrzeb klientów.

Usługi księgowe na warszawskim Mokotowie

Cena kompleksowej księgowości dla firm w Warszawie jest uzależniona od takich czynników jak forma prawna przedsiębiorstwa, ilość zatrudnionych pracowników i wspólników, a także ilości dokumentów księgowych. Na tej podstawie także i my przygotowaliśmy przemyślany cennik usług księgowych w Warszawie. Wszystkie sprawy księgowe realizujemy rzetelnie i terminowo, dlatego nasza księgowość jest otwarta na nowe wyzwania z zakresu prawa podatkowego.


Usługi księgowe

Wysokość miesięcznej opłaty za usługę stałą w Kancelarii Podatkowo – Księgowej Biernackich ustalana jest indywidualnie. Wysokość tej opłaty uzależniona jest przede wszystkim od:

  • ilości dokumentów księgowych,
  • ilości zatrudnionych pracowników,
  • ilości wspólników (w przypadku spółek),
  • formy prawnej firmy.

Doradztwo podatkowe

Wysokość wynagrodzenia za porady w zakresie doradztwa podatkowego oraz za prowadzenie spraw przed organami skarbowymi jest ustalana w ramach indywidualnych negocjacji pomiędzy klientem, a doradcą podatkowym.

E-kancelaria

Serwis telefoniczny

(usługa zawieszona)

PROMOCJA „Biznes start”

Dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą, usługi księgowe za 1 pln za pierwszy miesiąc za usługi.

PROMOCJA „Z polecenia”

Oferta dla stałych klientów kancelarii. Obniżka ceny za kolejną usługę okresową w wysokości miesięcznego wynagrodzenia, wynikającego z umowy zawartej z nowym klientem „z polecenia”.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pracownik kancelarii prześle Państwu ofertę dotyczącą współpracy tak szybko jak będzie to możliwe

ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE  →