Kancelaria Podatkowo Księgowa w Warszawie

“Dobro naszych klientów, sumienność, rzetelność, działanie zgodnie z prawem i wiedzą oraz zasadami etyki zawodowej stanowią motto naszej działalności zawodowej od ponad dwudziestu lat.”

— ENIKA BAŁUK-BIERNACKA

— WOJCIECH BIERNACKI

— MIKOŁAJ BIERNACKI

Nasza Kancelaria doradztwa podatkowego w Warszawie specjalizuje się w tworzeniu pełnej dokumentacji księgowej a także ich szczegółową weryfikacją pod względem poprawności rachunkowej. Kancelaria księgowa w Warszawie jest prowadzona od ponad 20-lat. Jeśli interesują Cię kancelarie podatkowe w warszawskim Mokotowie – sprawdź naszą ofertę i opowiedz o swoich oczekiwaniach.

Atuty biura rachunkowego Biernaccy

Kancelaria Podatkowa na Mokotowie zajmuje się kompleksową obsługą księgowo-rachunkową, rzetelną ewidencją zdarzeń gospodarczych i środków trwałych a także szczegółowymi rozliczeniami podatkowymi. Atutem biura rachunkowego Biernaccy są dodatkowe konsultacje księgowe, podczas których eksperci wyjaśniają dokładnie klientom zasady przygotowania dokumentów księgowych.

Nasze atuty

Kompleksowość świadczonych usług

Mając na celu kompleksowość świadczonych usług, na stałe współpracujemy z kancelarią adwokacką, kancelarią radcy prawnego, kancelarią notarialną oraz z bankiem BZ WBK.

Komunikatywność w pracy z klientami i terminowość

Z myślą o klientach obsługujących samodzielne programy księgowe oraz prowadzących księgowość on-line, uruchomiliśmy usługi e-kancelarii. Nie wychodząc z biura czy z domu, możecie Państwo uzyskać wszelkie niezbędne porady, otrzymać wypełnione deklaracje podatkowe, bądź zamówić uczestnictwo w telekonferencji. W ofercie dla stałych klientów, jednorazowo w miesiącu odbieramy poprzez kuriera dokumenty księgowe z terenu m. st. Warszawy.

Profesjonalizm i długoletnie doświadczenie

Świadczone przez nas usługi doradztwa podatkowego są wykonywane w sposób uprawniony i profesjonalny. Wiąże się to z obowiązkiem zachowania tajemnicy zawodowej w sprawach zleconych przez klientów, obowiązkiem ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów wykonujących doradztwo podatkowe za szkody wyrządzone przy wykonywaniu przez nie czynności doradztwa podatkowego, a także z koniecznością przestrzegania etyki zawodowej. Zdobyte doświadczenie sprawiło, że jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie w wyniku czego zaufało nam wiele firm polskich, jak również tych z kapitałem zagranicznym.

Wysokie kompetencje merytoryczne

Spółka jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Spółka zatrudnia kompetentnych  i wykwalifikowanych pracowników o długoletnim stażu pracy w księgowości, posiadających wykształcenie prawnicze lub ekonomiczne. Enika Bałuk-Biernacka posiada Świadectwo Kwalifikacji Finansów RP nr 4369/97 uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Co oferujemy?

1
Naszą ofertę współpracy kierujemy do…

wszystkich, dla których stałe relacje z urzędami skarbowymi, ZUS-em oraz innymi instytucjami publicznymi, stanowią nieodzowny element w prowadzonej działalności. W przeważającej większości, właśnie te relacje rzutują na wynik finansowy Państwa aktywności gospodarczej, niezależnie od jej strony merytorycznej.

2
Szczególne miejsce w naszej ofercie…

zajmują ci z Państwa, którzy zdecydowali się na trudną drogę własnej aktywności. Będąc świadomi skali problemów na jakie jesteście Państwo narażeni oraz konieczności ponoszenia wysokich kosztów w pierwszym okresie rozwoju nowej firmy, wychodzimy ze stałą propozycją naszej promocji, pakiet „Biznes Start” czyli oferta naszych usług za 1 zł w pierwszym miesiącu aktywności.

Doświadczenie

Kancelaria Podatkowo-Księgowa Biernackich jest spółką cywilną doradców podatkowych: Eniki Bałuk-Biernackiej (nr wpisu na listę doradców podatkowych: 08175) oraz Wojciecha Biernackiego (nr wpisu na listę doradców podatkowych: 08174). Wspólnicy spółki są podmiotami uprawnionymi do wykonywania czynności doradztwa podatkowego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pracownik kancelarii prześle Państwu ofertę dotyczącą współpracy
tak szybko jak będzie to możliwe

ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE  →