Współpraca

people-5-250x250

Jako doradcy podatkowi, gwarantujemy Państwu najwyższy standard świadczonych przez nas usług, w szczególności w zakresie: ponoszonej przez doradcę podatkowego odpowiedzialności zawodowej, obowiązku dochowania tajemnicy zawodowej, jak również w zakresie ubezpieczenia swojej działalności od odpowiedzialności cywilnej.

Oferujemy Państwu najwyższe standardy współpracy: lojalność oraz zachowanie poufności uzyskanych informacji.

— ENIKA BAŁUK-BIERNACKA

Zapraszamy do współpracy profesjonalistów, zarówno z branży usług księgowych, jak i prawników (adwokatów, radców prawnych i notariuszy), których zakres przedmiotowy świadczonych usług nie obejmuje czynności doradztwa podatkowego. Oferujemy pełen zakres współpracy: udzielanie porad oraz sporządzanie pism podatkowych, wypełnianie deklaracji podatkowych jak również udział w postępowaniach oraz kontrolach skarbowych.

Nasza propozycja jest skierowana do klientów tych profesjonalnych podmiotów, jako uzupełnienie świadczonych przez te podmioty wolumenu usług.

Jednocześnie, w przypadku nawiązania takiej współpracy, deklarujemy swoje pełne zaangażowanie w rekomendowaniu usług świadczonych przez te profesjonalne podmioty klientom naszej Kancelarii.

— WOJCIECH BIERNACKI

people-5-250x250

logokanonada

pytkowski

lift_150

ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE

Wypełnij formularz